All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ round lean pipe ] match 400 Products.
Metal Lean Tube Connector , Cold Welded Pipe Support Clamp Anti - Rust
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |
Colorful Pe Coated Steel Pipe , Plastic Coated Steel Pipe For Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
M6*20 Screw & Nut Rotate Rotating Connector with Aluminium Joint Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Aluminum Zinc Cast Hollow Circular Sleeve Slider for 28mm Pipe Repair Clamp Fitting
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Recycling Metal Stainless Pipe Clamp Glossy Surface Long Service Life
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |
Connected Castor Pipe Clamp Clip Anti - Corrosion Easy On Easy Down
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter 28mm Lean Pipe |
Black Color Pipe Clamp Clip Metal / Plastic Material ISO9001 Certification
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |
Castor Pipe Clamp Clip Metal Material Connected / Welded Robust Design
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |
Castor Steel Pipe Clamps , Pipe Brackets Clamps With Steel Plate Extrusion
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |
Industrial Connecting Metal Pipe Clips , Metal Pipe Clamps Easy On Easy Down
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |

