All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ round lean pipe ] match 400 Products.
PE / ABS Coated Steel Lean Tube For Factory Warehouse And Assembly Line
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Hight Quality Metal Joint Pipe Fittings Pipe Connectors for 28mm Factory Pipe System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Reducing |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
28mm Corrosion-Resistant Aluminum Pipe Joint with Easy Installation for Industrial Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Hot Sale Diameter 28mm Pipe Joint Metal Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
Stainless Steel Chrome Plated 90 Degree Metal Fitting Pipe Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Round |
DYJ28-B15 Hight Quality 90 Degree Inner Type Aluminum Tube Connector for Lean System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
DYJ43-A15 Hot Sale Aluminum Pipe Connector Aluminum Alloy Joint 90 Degree for OD 43mm Aluminum Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Customized Outer Diameter 28mm Buffing Colored Pipe
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
DY-03 Plastic Foot Cover
| Material: | Plastic(PP) |
|---|---|
| Peoduct Name: | Plastic Foot Cover |
| Application: | Industry |
Plastic Coated ESD Pipe Rust Proof 28mm Diameter For Flexible Structure
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

