All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ round lean pipe ] match 400 Products.
Anti Static ESD Lean Tube Gray Color Large Loading Capacity Easy Installation
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Binder Od28mm Lean Pe Coated Steel Pipe For Rack Systems
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Lean Industrial Od 28mm Beige Pe Lined Steel Pipe
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
High Quality Aluminium Joint Connector for 28mm lean pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
Hot sell Aluminum Connector for 28mm lean Pipe tube System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
DYJ19-B09 Round Tube Joint Aluminum Profile Assembly System Connector 45 Degree Internal Fixed Bracket Connection Device
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYZ28-Z05 Manufacturer the Third Generation of Connecting Pipe Fittings Lean Tube One Piece Aluminum Alloy Functional Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Chromed Lean Tube Connector Recycling 28mm Diameter For Office Desk System
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Simple Design Lean Tube Connector Glossy Surface For Storage Shelves
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Recycling Steel Tube Connectors , Lean Tube Metal Pipe Joints Chrome Coating
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |

