All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ metal lean pipe joint ] match 173 Products.
HJ-2 Iron Metal Lean Pipe Joint For Rack System 28mm
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
DYJ28-A21 Third Generation Aluminum Lean Pipe Joint Function Accessory
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint in 2.3MM Thickness for Tube Warehouse Rack
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Warranty: | 1 Years |
| Connection: | Lock |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 300g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
HJ-18 Flexible Connector Coated Metal Resale Lean Pipe Joint Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
2.3mm Thick SPHC Metal Black Electrophoresis Lean Pipe Joints Rust Proof
| Type: | Pipe Clamp |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
HJ-4 Lean Pipe Clamp Elbow Cross Malleable Metal Lean Pipe Fittings Material Shelf Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Warranty: | 1 Years |
| Connection: | Lock |
Black Plating Metal Lean Pipes Flexible Pipe Connector Metal Joint for Lean Tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |

