All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ metal lean pipe joint ] match 173 Products.
Metal Material Pipe Fitting System , Pipe Fitting Joints For Roller Track
| Application: | Roller Track |
|---|---|
| Material: | Metal And PU |
| Advantage: | Longtime Use |
HJ-2 Rust-proof And Anti-static 2.5mm Thick Lean Pipe Metal Joint
| Material: | Cold Rolled Plate |
|---|---|
| Type: | Pipe Clamp |
| Size: | Joint Inner Diameter:28mm |
28mm Lean Tube Connector For Installing Antiskid Metal Footing And Screw Caster
| Product Name: | Foot Base |
|---|---|
| Keyword: | One-piece Fixed Foot |
| Material: | PP |
Aiti Static Iron Metal Pipe Joint System Between Caster And Lean Pipe
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Electrophoresis Black Metal Pipe Connectors , Female Pipe Joint System
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Anti Rust Lean Tube Joint/Connector Glossy Surface Simple Operation Long Service Life
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fastube |
| Material: | Iron And Metal |
Electrophoresis Black Lean Tube Connector Between Caster And Lean Pipe
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Anti Rust Steel Pipe Joints , Three Phase Black Steel Pipe Fittings OEM
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Black Lean Pipe Fitting Joints 0.8 - 2.0mm Wall Thick Customizable Style
| Material: | Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Tube |
| Oem: | Accept |
ANSI Chromed Lean Tube Connector Stamping Metal Joints
| Product Name: | Chromed Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Surface Treatment: | Chromeplate |
| Material: | Steel |

