All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ metal lean pipe joint ] match 173 Products.
Factory Direct Sale Hj-9 Chrom Plated Lean Pipe Connector / Lean Tube Joint / Metal Clamp for 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 135g |
Good Quality Black Double Metal Joint For Lean Pipe Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Warranty: | 1 Year |
DIYA Supply Metal Joints D28 Chrom-plated Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measurement System
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 135g |
Chrome Lean Pipe Connector ESD Pipe Joint Lean System Accessories for Workbench and Trolley Cart
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 300g |
DYJ28-A01 Multi Joints Outer Type Sandblasting Metal Pipe Joints
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
HJ-5 Lean Pipe Fitting Transformation Logistics Elbow Shelf Lean Pipe Connector Metal Material Shelf Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Warranty: | 1 Year |
Manufacturer PE Lined Pipe Stainless Steel Seamless 28mm Lean Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Round Tube |
| Head Code: | Round |
Lean Pipe PE / ABS Coated Metal Tube For Pipe Joint System Rack System Workbench Assemble Hand Trolley Assemble Using
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
HJ-5 Electroplate Right Angle Lean Tube Connector Four End For Rack Horizontal Connection
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
High Quality Black Metal Joint And Pipe Connector For OD 28mm Lean / Coated Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Connection: | Welding |

