All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean round steel tubing ] match 172 Products.
Round Lean Anti Static Pipe , Plastic Coated Pipe With Beautiful Apparence
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
28MM Lean Pipe Tube PE / ABS Coated Steel Pipe Metal Flexible Tube For Workbench
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Round H2810 Pe Coated Colorful Steel Lean Pipe / Lean Tubes With Customized Length 4 M
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Manufacturer PE Lined Pipe Stainless Steel Seamless 28mm Lean Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Round Tube |
| Head Code: | Round |
High Quality Black Lean Pipe Anti Static Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
28mm Lean Tube Anti Static Lean Pipe For Antistatic Workbench
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Seamless 28mm Lean Tube With PE / ABS Coated
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Anti Rust Pe Coated Steel Pipe Custom Size 0.8 - 2.0mm Thickness Ivory Color
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
No Pollution Plastic Coated Steel Pipe Flexible Structure Glossy Surface
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Q195 Galvanized Steel ABS Coated Lean Pipe Colorful For Pipe System
| Material: | Q195 Galvanized Steel |
|---|---|
| Surface: | ABS Coated |
| Technic: | Cold Rolled |

