All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean round steel tubing ] match 172 Products.
28 Mm Round Shape Metal Lean Tube Silver Color For Industry 4M /6M Length
| Color: | Metal Color |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Sus201/304 |
| Diameter: | 28mm |
HJ-2 Iron Metal Lean Pipe Joint For Rack System 28mm
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Round Lean Tube
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
| Technique: | Seamless Welding |
Recycling Metal Tube Connectors Puller , 6 Phase Galvanized Corner Pipe Connector
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
OD 28mm Plastic Coated Lean Pipe Round Shape For Pipe Rack Beige Color
| Grade Group: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Thickness: | 0.8 - 2.0 Mm |
| Section Shape: | Round |
28mm PE Abs Coated Lean Tube For Rack System
| Length: | 4000MM |
|---|---|
| Keyword: | Lean Pipe |
| Material: | PE/ABS Coated Steel Lean Pipe |
PE / ABS Coated Steel Lean Tube For Factory Warehouse And Assembly Line
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Cold Rolled Colorful Lean Tube Diameter 28mm Bar 0.8 - 2.0mm Thickness
| Product Name: | Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Steel Q195 |
| Surface: | PE Coated |
Colorful Lean Tube PE Coated Diameter 28mm Bar For Industry ISO 9001 Listed
| Product Name: | Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Steel Q195 |
| Surface: | PE Coated |
Q195 Steel Lean Tube OD 28mm PE / ABS Coated Colorful Cold Rolled For Industry
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |

