All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean round steel tubing ] match 172 Products.
ESD Black Anti Static Tubing , Plastic Coated Pipe Upright Frame Structure
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Modular pipe system OD 28mm PE Coated OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 Mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 Mm |
Binder Od28mm Lean Pe Coated Steel Pipe For Rack Systems
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Lean Industrial Od 28mm Beige Pe Lined Steel Pipe
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Round Polyethylene Coated Steel Pipe Stainless Steel 4m Length Structure Pipe
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Outer Diameter: | 27.8 Mm |
| Application: | Structure Pipe |
Anti Static Lean Tube Round Shape 1000kg Load Capacity For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
corrossion resistance pe coated steel pipe , anti static tubing round shape
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Tote Cart Lean Tube Cold Rolled Stainless Steel PE Coated For Logistic
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Flexible Coated Steel Lean Tube Pipe For Assemble Workshop Storage Shelves
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
Round 28mm Pe Coated Steel Lean Tube Pipe For Flexible Worktable
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |

