All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean pe lined pipe ] match 149 Products.
Lean Industrial Od 28mm Beige Pe Lined Steel Pipe
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Manufacturer PE Lined Pipe Stainless Steel Seamless 28mm Lean Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Round Tube |
| Head Code: | Round |
Binder Od28mm Lean Pe Coated Steel Pipe For Rack Systems
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Plastic Coated Lean Stainless Steel Pipe Anti Corrossion 28mm
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
HJ-12 Galvanized Adjustable Angle Metal Pipe Joint in for PE Coated Pipe Rack System of 28OD Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Recycling Steel Tube Connectors , Lean Tube Metal Pipe Joints Chrome Coating
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Colorful Lean Tube PE Coated Pipe 0.8 - 2.0mm Thinckness Connected With Joints
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Lean pipe PE coated pipe for heavy duty rack work bench hand trolley assemble tube with joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Anti Corrossion Plastic Coated Pipe , Thick Wall PE Steel Pipe For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |

