All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean pe lined pipe ] match 149 Products.
Colorful PE Coated Lean Pipe / Lean Tubes
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry/Workbench/trolley/flow Rack |
China Industry Dimension 28mm PE Lean Tube Pipe Thickness 2.0 mm Lean Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
PE / ABS Coated Steel Lean Tube For Factory Warehouse And Assembly Line
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Cold Rolled PE Plastic Coated 1.5mm Round Aluminum Pipe GB/T 9711.2-1999
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
H2808 Diameter 28mm colourful PE Coated kaizen steel lean pipe for Flexible assembly worktable
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Factory Specialized Dimension 28mm PE Coating Coated Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
28mm PE plastic coated lean pipe cheap price ABS coated lean tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Round Beige Stainless Steel 201 Lean Pipe For Industries
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Anti-static workbench Easy Assembly lean pipe tube for Factory product assembly
| Feature: | Esd Protection |
|---|---|
| Use: | Industrial |
| Place Of Origin: | China |
Chrome Coated Metal Pipe Joints , Pipe Fitting System For Lean Pipe Products
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |

