All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean pe lined pipe ] match 149 Products.
ISO9001 Colorful Lean Tube Q195 Cold Rolled Steel Strip With PE Coating
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Anti Rust Pe Coated Steel Pipe Custom Size 0.8 - 2.0mm Thickness Ivory Color
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Static Plastic Coated Steel Tube Round Shape Stable Structure For Assembly Line
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
No Pollution Plastic Coated Steel Pipe Flexible Structure Glossy Surface
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
PE Coated FIFO Storage Shelf Yellow Lean Pipe Heavy Duty Pallet Roller Racking
| Color: | Yellow |
|---|---|
| Diameter: | 28mm |
| Material: | Lean Pipe , Roller Track |
Anti Corrossion Flexible Tube Lean Pipe 28mm Dia SPCC-HR+PE Material
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Factory Supply 28 mm Diameters Lean Tube For Logistic Racking System
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
2.0mm Thickness Diameter 28mm Lean Tube For Flexible Assembly Worktable
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
White Industrial Pipe Rack , Workshop Pipe Storage Systems With Lean Pipe
| Color: | White |
|---|---|
| Diameter: | 28mm |
| Material: | Lean Pipe , Roller Track |
Roller Track Lean Pipe Worktable For Conveying Accessories
| Application: | Roller Track Lean Pipe Worktable |
|---|---|
| Function: | Conveying Accessories |
| Material: | Lean Pipe, Roller Track, Joints |

