All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipes lean pipe ] match 592 Products.
Plastic Coated ESD Pipe Rust Proof 28mm Diameter For Flexible Structure
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Corrossion Lean Tube Coated White / Yellow Color Stable Structure
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Structural Anti Static Pipe , Round Shape Pe Coated Pipe Environmental Friendly
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Round Lean Tube
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
| Technique: | Seamless Welding |
SUS201 / SUS304 Stainless Steel Pipe Plastic Coated 0.8-2.0mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Hight Quality 90 Angle Metal Joint Pipe Rack System Connectors For Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Lean Tube Fitting Connector For Cruciform Structure Of 28mm Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
HJ-13 Clamp Joint for Modular Structure Coated Pipe Fitting Metal Connector for 28mm Lean Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
HJ-22 High Quality Steel Metal Tube Connector Fitting Box Packed for Lean System Pipes
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Trolley Lean Tube Connector / Metal Pipe Joints Lightweight Shot Blasting Surface
| Type: | Connector Outer Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

