All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipes lean pipe ] match 592 Products.
28mm Stainless Steel Lean Tube for Workbench Pipe Worktable
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Thickness 2.3mm HJ-2 Chrome-plated Metal Pipe Connector for OD 28mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A 6063 Industrial Alloy Lean Tube for Karakuri System
| Name: | Double Side Aluminum Pipe DY28-05A |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tubes DY28-03A for High Load-bearing Workbench Shelf
| Name: | Strengthening Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
High-quality 28mm Stainless Steel Lean Pipe for Workbench and Lean Tube for Worktable
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Roller Track Lean Pipe Worktable For Conveying Accessories
| Application: | Roller Track Lean Pipe Worktable |
|---|---|
| Function: | Conveying Accessories |
| Material: | Lean Pipe, Roller Track, Joints |
SPHC 2.3mm Thickness Black Steel Pipe Fittings Electrophoretic Joint Of Lean Pipe HJ-06
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Thickness 2.3mm Metal Pipe Joints / Pipe Rack Joint For Office Desk System
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |

