All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe lean tube connector ] match 328 Products.
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Corrossion Resistance Custom Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Plastic Coated Lean Stainless Steel Pipe Anti Corrossion 28mm
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Outer Type Aluminum Pipe Connector Multi Connector DYJ-A01
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Technics: | Casting, Forged |
HJ-17 28mm Lean Pipe Connector For Connecting Ground
| Model Number: | HJ-17 |
|---|---|
| Technics: | Casting |
| Shape: | Equal |
DYJ28-A08 Parallel Extension Joint Sandblasting Metal Pipe Joints
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DY Aluminum Alloy Lean Pipe For Industrial
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| Name: | DY28-02A T-shaped Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Name: | DY28-04A Single Side Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 590g/m |
Professional Manufacturer Carbon Steel Self-tapping Automatic Connector for Aluminum Profile
| Material: | Carbon Steel |
|---|---|
| Brand Name: | DIYA |
| Application: | Industrial |

