All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe lean tube connector ] match 328 Products.
HJ-12 Galvanized Adjustable Angle Metal Pipe Joint in for PE Coated Pipe Rack System of 28OD Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Industrial PE Coated Lean Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness ISO9001
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Anodized Sandblasted Inclined Aluminum Alloy Pipe 530g - 1200g Weight Easy Design
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
HJ-2 Iron Metal Lean Pipe Joint For Rack System 28mm
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
High Performance Metal Pipe Connectors With Electrophoresis Surface Treatment
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Sandblasting Metal Pipe Joints ADC12 Pipe Connectors Aluminum Tube Fittings
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ28-A01 New Generation Industrial Profile Lean Pipe Connector Applied In Workshop And Factory
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Industrial Metal Pipe Fittings / Industrial Pipe Accessories 2.5mm Thickness
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Glossy Surface Pipe Fitting Joints / Metal Pipe Joints With Electrophoresis Surface
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |

