All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ easy assembly lean tube workbench ] match 48 Products.
DYE28-07 OD 28mm Lean Pipe Connector Double Tube Movable Joint Hinge Joint For Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Aluminum Profile 6063 Fish Tank Frame Tube Groove Column Profile
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand BlastingUsage |
Aluminium Alloy Lean Tube T Slot Frame For Assembly Industrial Products
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
T - Slot Frame Lean Tube Aluminium Alloy 6005T6 2.3mm Thickness Anodizing Bar
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
Stainless Steel cold rolled steel tube Industrial Equipment Materials For ESD Workbench
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
DY11 Industrial OD 28mm Cylindrical Profile Aluminium Lean pipe /Tube for Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Thickness: | 1.7mm |
Colorful Plastic Coated Steel Tube Lightweight Round Shape For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Corrossion Resistance Custom Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Rectangular Tube 40x40 Aluminium Profile Aluminum Square Corners
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Aluminium Turn Over Hand Pull Cart Steel Platform For Warehouse
| Construction: | Aluminium Profile |
|---|---|
| Application: | Tote Cart And Turn Over Trolley |
| Hand Pushed: | In Workshop For Tool Parts |

