All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ easy assembly lean tube workbench ] match 48 Products.
310 304 Stainless Steel Welded Seamless Lean Tube 28mm Diameter Round Section
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
DYJ43-B01 Manufacturer Direct Internal Connection Aluminum Lean Pipe Workbench Aluminum Pipe Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Glossy Surface Lean Tube Cold Rolled Steel Tube Robust Long Service Life
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
19mm Thin Aluminum Alloy Lean Pipe DY19-01A Karakuri Aluminium Lean Tube Kaizen Rack
| Name: | DY19-01A General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Round Lean Pipe Connector Electrophoresis Crossover
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
HJ-5 Electroplate Right Angle Lean Tube Connector Four End For Rack Horizontal Connection
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Industrial Workshop Automated Production Line Work Table 28mm Lean Tube Workbench for factory
| Name: | Lean Tube Work Table And Equipment |
|---|---|
| Function: | Test And Assembly Table |
| Material: | Lean Pipe |

