All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ easy assembly lean tube workbench ] match 48 Products.
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
2.3mm Thick SPHC Metal Black Electrophoresis Lean Pipe Joints Rust Proof
| Type: | Pipe Clamp |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
ABS 28mm Flexible Lean Coated Tube For Assembly Shelves
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Industrial Equipment Materials Lean Tube For ESD Workbench / Work Table
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
6063-T5 Aluminum Alloy Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Karakuri Kaizen Storage Rack
| Name: | Integrated Card Slot Wire Rod |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
201 Stainless Steel Lean Tube Industrial Equipment Materials For ESD Workbench
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Workshop Lean Pipe ESD Work Table Clean Surface Wear Resistance Eco - Friendly
| Material: | Lean Pipe Or Aluminium Profile |
|---|---|
| Size And Style: | Customer Demands |
| Function: | Work Table Or Workbench |
DYJ19-A06 Workbench Tube Connector Aluminum Lean Profile Corner Joint 90 Degree Conduit Cross Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ19-B01 Industrial Profile Lean Pipe Connector Workbench Joint Accessories Aluminum Straight Internal Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Plastic Coated Lean Stainless Steel Pipe Anti Corrossion 28mm
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

