All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ cold rolled lean tube ] match 139 Products.
Lean Steel Tube Connectors / Steel Pipe Joints Fasten Style 2.5mm Thickness
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Anodized Sandblasted Inclined Aluminum Alloy Pipe 530g - 1200g Weight Easy Design
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Rust - Proof Pvc Pipe Base Stand Black Color For Lean Management Table
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
Wear - Resisting Metal Pipe Base Color Bright For Lean Pipe Warehouse Shelves
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
Anti Static Plastic Coated Steel Tube Round Shape Stable Structure For Assembly Line
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Round Lean Anti Static Pipe , Plastic Coated Pipe With Beautiful Apparence
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Rust Plastic Coated Steel Tube Stable Structure 2.0mm Thickness
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Stable Structure Plastic Coated Steel Tube 28mm Diameter ISO9001 Certification
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Blue / White Color Plastic Coated Steel Tube Beautiful Apparence For Storage Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
FIFO Lean Pipe Racking System Anti Rust Colorful Pipe ISO9001 Certification
| Color: | Colorful Pipe |
|---|---|
| DIY: | For Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter 28mm: | Thick Wall Pipes |

