All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ cold rolled lean tube ] match 139 Products.
Metal Lean Tube Connector , Cold Welded Pipe Support Clamp Anti - Rust
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |
DIYA Supply Metal Joints D28 Chrom-plated Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measurement System
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 135g |
Colorful Coated Lean Tube Anti Static Customer Size For Workshop Table
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Cold Rolled Aluminium Lean Tube High Variability For Industrial Manufacture
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
Aluminium Alloy Lean Tube T Slot Frame For Assembly Industrial Products
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
Colored Anti Static Tubing , Worshop Rack Polyethylene Coated Steel Pipe
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Chrome Coated Metal Pipe Joints , Pipe Fitting System For Lean Pipe Products
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Galvanized Lean Pipe Metal Pipe Joints , Metal Pipe Connectors For Slide Rail
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Anti Static Plastic Coated Steel Tube Robust Design 2.0mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
PE Surface Plastic Coated Steel Tube Recycling Red Color 4 Meter Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |

