All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ anodized aluminum lean pipe ] match 84 Products.
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 400g/m |
6063-T5 Aluminum Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Industrial Applications
| Name: | Aluminum Pipe With T-shaped |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
DY28-07A Aluminum Lean Pipe 6063-T5 Material with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Lean Solutions
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
6063-T5 Material Aluminum Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Industrial Applications
| Name: | General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
DY28-04A 6063-T5 Aluminum Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Industrial Applications
| Name: | DY28-04A Single Side Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
43mm 6063-T5 Aluminum Lean Pipe with Sandblasting Matte Surface and 4m Length for Industrial Applications
| Name: | DY43-01A General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Name: | DY28-02B Aluminum Pipe With T-shaped Combination |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| Name: | DY28-02A T-shaped Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |

