All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ anodized aluminum lean pipe ] match 85 Products.
DY28-06A General Frame Double Aluminium Lean Pipes
| Name: | Double General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 875g/m |
Third generation T slot frame different types pipe aluminium lean pipe
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 410g/m |
DY28-07A 1.2 General frame 6065-T5 aluminium lean pipes for workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
6063-T5 Aluminum Alloy Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and T-shaped Frame for Heavy Duty Workbench
| Name: | DY43-02A T-shaped Frame Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tubes DY28-03A for High Load-bearing Workbench Shelf
| Name: | Strengthening Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A 6063 Industrial Alloy Lean Tube for Karakuri System
| Name: | Double Side Aluminum Pipe DY28-05A |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Anodized Sandblasted Inclined Aluminum Alloy Pipe 530g - 1200g Weight Easy Design
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |

