All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ anodized aluminum lean pipe ] match 85 Products.
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Name: | DY28-04A Single Side Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 590g/m |
DY19-01A General Frame Aluminum Structural Pipe Aluminium Lean Pipes For Workbench
| Name: | General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DYJ28-A19 Aluminum Tube Anodized Alloy Lean Pipe Welding Cutting Processing Services
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DY19-02A OD 19mm Anodizing Aluminium Lean Tube Pipe for Lean Racking System Production Line Karakuri
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Manufacturer Industrial Aluminum Extrusion T Slot Aluminium Profile for Industry
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
DY19-01A Anodizing OD19mm Aluminium Pipe for Assembling Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DY28-02A T-shape Aluminum Pipe Alloy Lean Pipe 6063 Material for Positioning and Mounting Bottom Casters
| Name: | DY28-02A T-shaped Frame Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 750g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| Name: | DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 580g/m |
1.7mm Thickness 4000mm Length Anodizing Aluminium Round Pipe
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Surface Treatment: | Anodizing |

