All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum lean pipe workbench ] match 146 Products.
DYJ43-B01 Manufacturer Direct Internal Connection Aluminum Lean Pipe Workbench Aluminum Pipe Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 400g/m |
DY19-01A General Frame Aluminum Structural Pipe Aluminium Lean Pipes For Workbench
| Name: | General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Aluminium Alloy Round Flexible Pipes Aluminium Lean Pipe For Workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
Good Quality Black Double Metal Joint For Lean Pipe Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Warranty: | 1 Year |
Workbench Aluminum Lean Pipe / Tube 1.2mm - 2.0mm Wall Thickness DY28-06A
| Shape: | Square/Round |
|---|---|
| Length: | Customized, 4000mm Per Piece, Can Be Customized |
| Temper: | T3 - T8 |
Anti-static workbench Easy Assembly lean pipe tube for Factory product assembly
| Feature: | Esd Protection |
|---|---|
| Use: | Industrial |
| Place Of Origin: | China |
Profile Tube 28mm 43mm Aluminum Alloy Lean Pipe For Aluminium Lean Pipes System
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
Parallel Workbench Aluminum Pipe Connector For Aluminium Lean Pipe
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

