All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum lean pipe workbench ] match 157 Products.
Anodizing Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar For Assembling Workbench
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
DYJ19-A06 Workbench Tube Connector Aluminum Lean Profile Corner Joint 90 Degree Conduit Cross Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Round Lean Pipe Connector Electrophoresis Crossover
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
HJ-5 Electroplate Right Angle Lean Tube Connector Four End For Rack Horizontal Connection
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
DYP43-12 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Trolley Lean Tube Connector / Metal Pipe Joints Lightweight Shot Blasting Surface
| Type: | Connector Outer Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
DYP28-10 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench / Material Rack
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
33g TW Lean Aluminium Pipe Fittings Cross Connection
| Type: | CROSS CONNECTOR |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

