All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum lean pipe workbench ] match 157 Products.
Lean Tube Connector/Lean Pipe fittings Pipe Joint for rack
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Industrial Equipment Materials Lean Tube For ESD Workbench / Work Table
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
30*30H Aluminum Alloy Profile Frame Aluminum Profile Accessories Workbench Processing Customization
| Head Code: | Square |
|---|---|
| Connection: | Female And Male |
| Application: | Industrial |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
DY28-03A Industrial Aluminium Silver Alloy Pipe OD 28mm Workbench Rack Lean Tube
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-21 Days |
| Temper: | T3-T8 |
ABS 28mm Flexible Lean Coated Tube For Assembly Shelves
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
28mm Diameters Cold Rolled Lean Tube For Logistic Racking System
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
2.0mm Thickness Diameter 28mm Lean Tube For Flexible Assembly Worktable
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
European Standard Aluminium Profile 4040 8020 3030 2040 V Slot Aluminum Profile
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

