All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm tube joint connector ] match 215 Products.
DYJ43-A01 Industrial Accessories Workshop Lean Pipe Connector for 43mm Lean Tube Aluminum Tube Joint Connection
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
High Quality Aluminium Joint Connector for 28mm lean pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
Hot Sale Diameter 28mm Pipe Joint Metal Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
DYJ28-B01S Aluminum Tube Joint Aluminum Pipe Joint Connector Applied In Workshop And Factory
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
28mm Lean Pipe Black Electrophoresis Metal Joint For DY HJ-2 2.3mm Thickness
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
HJ-4 Strong Structure Metal Tube Joints For 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector/ Metal Joints |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
Anti Rust Lean Tube Joint/Connector Glossy Surface Simple Operation Long Service Life
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fastube |
| Material: | Iron And Metal |
Factory Direct Sale Hj-9 Chrom Plated Lean Pipe Connector / Lean Tube Joint / Metal Clamp for 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 135g |
DYJ28-A10 28mm Aluminum Lean Tube Joint High Precision Aluminum Alloy Parallel Fixed Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Outer Type 45° Connecting OD 28MM Aluminum Pipe Connector
| Type: | Connector Outer Type 45° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sandblasting |

