All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm tube joint connector ] match 215 Products.
Precision Oxidation Blasting Aluminum Pipe Connector Piece
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
4 Phase Lean Tube Connector Galvanized Metal Lock / Buckle ISO9001 Certification
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Anti Rust Steel Pipe Joints , Three Phase Black Steel Pipe Fittings OEM
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Double Side 45 Degree OD28mm ISO Aluminum Pipe Connector
| Type: | Multi Connector Outer Type |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
ADC12 Joint Straight Lean Tube Connector OD 28mm Thickness 1.7mm
| Type: | Straight Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
HJ-2 Iron Metal Lean Pipe Joint For Rack System 28mm
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Black Color Pipe Joint System / Steel Tube Connectors For 28mm Pipe CE
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Lightweight Lean Tube Connector Custom Color 28mm Diameter With Casting
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Robust Design Lean Tube Connector / Metal Pipe Connectors 2.3mm Thickness
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
180° Od 28mm Thickness 1.7mm Aluminum Pipe Connector
| Type: | Free Connector Outer Type |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

