All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm tube joint connector ] match 238 Products.
DYE28-2817 Steel Tube Aluminum OD 28mm Lean Pipe Angle Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYE28-16 Aluminum Tube Convex Guide Wheel for OD 28mm Aluminum Lean Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
28mm Corrosion-Resistant Aluminum Pipe Joint with Easy Installation for Industrial Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Electrophoresis Black Metal Pipe Connectors , Female Pipe Joint System
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Parallel Workbench Aluminum Pipe Connector For Aluminium Lean Pipe
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
310 304 Stainless Steel Welded Seamless Lean Tube 28mm Diameter Round Section
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Aluminum Lean Pipe Fitting Accessories for 28mm Pipe Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
DYE28-09 OD 28mm Lean Pipe Accessory Lean Tube End Cap Aluminum Round Tubing Metal Plug
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Anti Corrossion Lean Tube Connector Iron Metal Black Color Four Phase Style
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Trolley Lean Tube Connector / Metal Pipe Joints Lightweight Shot Blasting Surface
| Type: | Connector Outer Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

