All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm tube joint connector ] match 215 Products.
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
HJ-1 Electrophoresis Black Connector for 28mm lean pipe
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Brand Name: | DY128 Joints For Od28mm Lean Tube |
| Model Number: | Joints For Od28mm Lean Tube |
Aluminium Alloy Acd 12 Lean Tube Connector Piece Sandblasting Surface Finish
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Small Inner Type 90° Aluminium Alloy ADC12 Lean Tube Connector For Pipe System
| Type: | Connector Inner Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Aluminum Lean Tube Connector For Connecting 28mm Tube Oxidation Blasting
| Type: | Connector Outer Type 45° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
H-14 Black Electrophoresis Lean Pipe Connector Joint For 28mm 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
DYJ28-B04 Basic Lean Pipe Connection Joint for 28mm Lean Pipe Connection
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
DYE28-07 OD 28mm Lean Pipe Connector Double Tube Movable Joint Hinge Joint For Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ28-A01 OD28 Aluminum Lean Tube Profile Pipe Connecting Accessory industrial
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Outer Type Aluminum Pipe Connector Multi Connector DYJ-A01
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Technics: | Casting, Forged |

