All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ outer type lean pipe connector ] match 56 Products.
28mm Diameters Cold Rolled Lean Tube For Logistic Racking System
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
HJ-4 Electrophoresis 180 Degree Joint Both Ends For Lean Tube Connection
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Red Color Plastic Coated Pipe Anti Corrossion 28mm Diameter Long Service Life
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
310 304 Stainless Steel Welded Seamless Lean Tube 28mm Diameter Round Section
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Blue / White Color Plastic Coated Steel Tube Beautiful Apparence For Storage Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Industrial Flow Rail Alloy Roller Track Hardware For Storage Shelf Transportation
| Roller Color: | White |
|---|---|
| Name: | Roller Track |
| Metal Of Frame: | Steel |

