All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ oem lean pipe ] match 304 Products.
DY28-06A General Frame Double Aluminium Lean Pipes
| Name: | Double General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 875g/m |
Assembly Coated Lean Pipe Aluminium Profile Workbench For Workshop
| Product Name: | Aluminium Profile Work Table And Equipment |
|---|---|
| Function: | Test And Assembly Table |
| Material: | Aluminium Profile |
Cold Rolled Round Plastic Coated Pipe Lean Pipe 27.8 - 28 Mm Outer Diameter
| Certification: | CE |
|---|---|
| Thickness: | 0.8 - 2.0 Mm |
| Section Shape: | Round |
Easy Assembled Lean Pipe Tube Joint For 28mm Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Hexagon |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
Fixed Black Metal Footings Cold Rolled Steel For Diameter 28mm Lean Pipe ISO9001
| Name: | Metal Fixed Footing |
|---|---|
| Color: | Black |
| Certification: | ISO9001 |
Roller Track Pipe Clamp Joints 28mm For Lean Pipe Sliding Device Connector
| Application: | Roller Track |
|---|---|
| Material: | Metal And PU |
| Advantage: | Longtime Use |
Multi Joints Outer Type DYJ28-A01 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Cylindrical Profile Aluminium Alloy Tube OD 43mm / Warehouse Shelving Lean Pipe
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Surface: | Sandblasting |
| Application: | Racking System For Storage |
Aiti Static Iron Metal Pipe Joint System Between Caster And Lean Pipe
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Electrophoresis Black Lean Tube Connector Between Caster And Lean Pipe
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |

