All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ oem lean pipe ] match 304 Products.
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint for Pipe Light Weight Shelving
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report: | Provided |
| Marketing Type: | New Product 2024 |
Q195 Galvanized Steel ABS Coated Lean Pipe Colorful For Pipe System
| Material: | Q195 Galvanized Steel |
|---|---|
| Surface: | ABS Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| Name: | DY28-02A T-shaped Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 400g/m |
HJ-18 Carbon Steel Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint for 28 mm Lean Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
OD 28mm Plastic Coated Lean Pipe Round Shape For Pipe Rack Beige Color
| Grade Group: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Thickness: | 0.8 - 2.0 Mm |
| Section Shape: | Round |
HJ-6 Lean Tube Metal Fittings Black SPCC For Lean Pipe System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Round |
Good Quality Black Double Metal Joint For Lean Pipe Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Warranty: | 1 Year |
HJ-15 Chrome Plating Metal Joint Pipe Joints for Lean Pipe Racking System Pipe Connection Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |

