All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ metal pipe joints ] match 196 Products.
Colorful Roller System Roller Track Hardware Steel Plate Extrusion Simple Design
| Roller Track: | Track Roller |
|---|---|
| PU Material: | For Work Table |
| Assemble Line: | Colorful Roller System |
HJ-21 Hot Sale High Quality 110 Degree Black Metal Joint and Pipe Connector for OD 28 mm Lean/Coated Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Aluminum Flow Roller Track Hardware 4000mm Standard Length For Sliding Shelf System
| Standard Length: | 4000mm |
|---|---|
| Weight: | 1140g/m |
| Material: | 6005T6+PP |
White Color Sliding Door Roller Wheels Galvanized Steel Frame Material
| Roller Color: | White |
|---|---|
| Name: | Roller Track |
| Metal Of Frame: | Steel |
PE / ABS Wheel Industrial Placon Roller Track 4000mm Length For Gravity Flow Rail
| Name: | Roller Track |
|---|---|
| Standard Length: | 4000mm |
| Size Of Roller: | φ45mm*55mm |
Custom Color Roller Track Hardware For Office Desk System ISO9001 Certification
| Application: | Roller Track |
|---|---|
| Material: | Metal And PU |
| Advantage: | Longtime Use |
28mm Lean Tube Connector For Installing Antiskid Metal Footing And Screw Caster
| Product Name: | Foot Base |
|---|---|
| Keyword: | One-piece Fixed Foot |
| Material: | PP |
HJ-5 Electroplate Right Angle Lean Tube Connector Four End For Rack Horizontal Connection
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Fasten Style Lean Tube Connector Iron And Metal Material Black Color CE
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Iron Metal Right Angle Lean Tube Connector HJ-6 For Production Line System 2.3mm
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |

