All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube fittings ] match 145 Products.
Colorful PE Coated Lean Pipe / Lean Tubes
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry/Workbench/trolley/flow Rack |
Metal Pipe Joints Lean Tube Pipe Connector Fitting For 28mm
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Round |
HJ-6 Lean Tube Metal Fittings Black SPCC For Lean Pipe System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Round |
Flexible Lean Tube Connector Coated Metal Joint Lean Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Hexagon |
| Warranty: | 1 Year |
2.0mm Thickness Diameter 28mm Lean Tube For Flexible Assembly Worktable
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Round Lean Tube
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
| Technique: | Seamless Welding |
DYZ28-Z05 Manufacturer the Third Generation of Connecting Pipe Fittings Lean Tube One Piece Aluminum Alloy Functional Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYE19-03 Aluminum Tube Fittings Lean Pipe Slider Horizontal Located Ring Slider Fixed Positioner
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
HJ-10 Factory Specialized Customize Pipe Fitting Lean Tube Connector Metal Single Metal Joint for Pipe Rack
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Connection: | Welding |

