All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ industrial pipe racking system shelf ] match 79 Products.
Round Lean Tube
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
| Technique: | Seamless Welding |
ABS 28mm Flexible Lean Coated Tube For Assembly Shelves
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Aluminum Alloy Frame Roller Track Hardware With Plastic Roller Wheel 4 Meter
| Brand Name: | DIYA |
|---|---|
| Product Name: | Wholesale Aluminum Alloy Frame Roller Track With Plastic Roller Wheel |
| Wheel Color: | Black White And Yellow |
High-quality 28mm Stainless Steel Lean Pipe for Workbench and Lean Tube for Worktable
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Weled Steel Lean Tube Cold Rolled With PE Coating ESD Black Color
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
ISO9001 Colorful Lean Tube Q195 Cold Rolled Steel Strip With PE Coating
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Heavy Duty Roller Track For Goods Shelf Premium Material Handling Equipment Part
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
White Color Sliding Door Roller Wheels Galvanized Steel Frame Material
| Roller Color: | White |
|---|---|
| Name: | Roller Track |
| Metal Of Frame: | Steel |
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
European Standard Aluminium Profile 4040 8020 3030 2040 V Slot Aluminum Profile
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

