All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ industrial pipe racking system shelf ] match 78 Products.
Warehouse Sliding Shelf Rack Flow Rail Plastic Wheels Roller Track Conveyor Load Capacity 50kg
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2023 |
| Condition: | New |
28mm Lean Tube Fitting Shelf Pipe Rack Joint Switching Free 90 Degree
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Hexagon |
| Place Of Origin: | Ningbo,China |
Work Table Plastic Roller Track Customized Length Anti - Corrosion For Decoration
| Roller Track: | For Sliding Track Roller System |
|---|---|
| Material: | Metal Track And PU Roller |
| Size: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Colorful Plastic Coated Steel Tube Lightweight Round Shape For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Corrossion Resistance Custom Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Static Metal Lean Tube Connector Cold Welded ISO9001 Certification
| Metal Pipe Joints: | Joints And Connectors Anti Static Anti Rust |
|---|---|
| Certification: | ISO9001 |
| Procession: | Cold Welded |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Lean Pipes Aluminium Work Bench Anti Static For Industrial Workshop
| Name: | Aluminium Profile Work Table And Equipment |
|---|---|
| Function: | Test And Assembly Table |
| Material: | Aluminium Profile And Lean Pipe |
Round Lean Tube
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
| Technique: | Seamless Welding |

