All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
High Quality Adjustable Plastic Lean Pipe Leveling Feet for Rack System Fasteners Factory Price Steel Material
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Blue PE Coated Cold Rolled Steel Pipe Standard Length 4000mm For Pipe System
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
3 Inch Medium Flat Casters Universal Wheel Swivel Plate Caster Flatbed Car Lean Tube
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
201 Stainless Steel Lean Tube Industrial Equipment Materials For ESD Workbench
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Diameter 28mm Pe Coated Pipe Recycling Simple Assemble For Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Industrial Cold Rolled Steel Pipe Diameter 28mm Bar With Bearing Grider
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
T slot frame different types pipe 6063-T5 aluminium lean pipes
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
Third generation T slot frame different types pipe aluminium lean pipe
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 410g/m |
DY28-07A 1.2 General frame 6065-T5 aluminium lean pipes for workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
DY19-01A General Frame Aluminum Structural Pipe Aluminium Lean Pipes For Workbench
| Name: | General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |

