All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Structural PE Steel Pipe Blue Color Large Loading Capacity Easy Installation
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Double Side 45 Degree OD28mm ISO Aluminum Pipe Connector
| Type: | Multi Connector Outer Type |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
180° Od 28mm Thickness 1.7mm Aluminum Pipe Connector
| Type: | Free Connector Outer Type |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Outer Type 45° Connecting OD 28MM Aluminum Pipe Connector
| Type: | Connector Outer Type 45° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sandblasting |
OD28mm Lean Aluminum Pipe Connector Parallel Holder Sand Blasting
| Type: | Parallel Holder |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Lightweight Lean Tube Connector Sand Blasting Surface For Warehouse Production
| Type: | General Connector Doubel |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Cold Rolled PE Coated Lean Tube 0.8 - 2.0mm Thickness Q195 Steel Material
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
High Quality Black Metal Joint And Pipe Connector For OD 28mm Lean / Coated Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Connection: | Welding |
4 Meters Lean Pipe For Logistic Racking System
| Material: | Steel |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |

