All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
H2808 Diameter 28mm colourful PE Coated kaizen steel lean pipe for Flexible assembly worktable
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Chrome Lean Pipe Connector ESD Pipe Joint Lean System Accessories for Workbench and Trolley Cart
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 300g |
Chrome Plating HJ-11 Sheet Metal Joints Metal Lean Pipe Connector Tube Clamp in 2.3mm Thickness for Lean Pipe Rack System
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 110g |
DYP28-05 Hardness Wire Harness Abs Material Wire Retainer For Aluminum Lean Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ43-A09 Multi Joint Outer Type 43mm Lean Tube Fittings 45 Degree Aluminum Lean Pipe Corner Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ43-B07 Wholesale Aluminum Lean Tubes and Accessories, 180° fixed inner joint Aluminum Expansion Joints
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint in 2.3MM Thickness for Tube Warehouse Rack
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Warranty: | 1 Years |
| Connection: | Lock |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A 6063 Industrial Alloy Lean Tube for Karakuri System
| Name: | Double Side Aluminum Pipe DY28-05A |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tubes DY28-03A for High Load-bearing Workbench Shelf
| Name: | Strengthening Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |

