All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible assembly lines ] match 361 Products.
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Silver Grey Workshop Plastic Coated Pipe Steel Q195 Material For Assembly Products
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
PE / ABS Coated Lean Tube Q195 Steel Tube For Assembling Pipe System
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
DYJ28-A09D 45° Reinforced Joint Aluminum Alloy Lean Tube Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ28-C01 OD28mm Flexible Industry Aluminum Lean Pipe Connector Corner Joint Metal Product
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DY19-02A OD 19mm Anodizing Aluminium Lean Tube Pipe for Lean Racking System Production Line Karakuri
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Double Outer Wrap 28mm Aluminum Pipe Connector with Female and Male Connection for Industrial Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Aluminium Alloy Round Flexible Pipes Aluminium Lean Pipe For Workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
Anodizing Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar For Assembling Workbench
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
No Pollution Plastic Coated Steel Pipe Flexible Structure Glossy Surface
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

