All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ factory workbench lean pipe tube ] match 66 Products.
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
28mm PE Abs Coated Lean Tube For Rack System
| Length: | 4000MM |
|---|---|
| Keyword: | Lean Pipe |
| Material: | PE/ABS Coated Steel Lean Pipe |
Aluminum Profile Workbench Aluminum Square Tube Material Aluminum Alloy Processing Mold Opening
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
310 304 Stainless Steel Welded Seamless Lean Tube 28mm Diameter Round Section
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
PE / ABS Coated Steel Lean Tube For Factory Warehouse And Assembly Line
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Binder Od28mm Lean Pe Coated Steel Pipe For Rack Systems
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Lean Industrial Od 28mm Beige Pe Lined Steel Pipe
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Customized Outer Diameter 28mm Buffing Colored Pipe
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Customized Industrial PE Coated Lean Tube Anti Static Workbench For Factory
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | Customise Size |
| Weight: | 50Kg |

