All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ factory workbench lean pipe tube ] match 66 Products.
Strong Lean Pipe Stainless Steel Pipe SUS201/ SUS304 Lean Tube For Workbench Factory Table Trolley Cart
| Material: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Product Name: | Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Material: | 6065T6 |
| Color: | Silver |
Factory Direct Sale Hj-9 Chrom Plated Lean Pipe Connector / Lean Tube Joint / Metal Clamp for 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 135g |
Flexible Pipe Tube For Factory Workbench
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
DYJ28-A01 Outer Straight Lean Pipe Joint Connector Aluminium Alloy
| Product Name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 400g/m |
Modular pipe system OD 28mm PE Coated OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 Mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 Mm |
DY19-01A General Frame Aluminum Structural Pipe Aluminium Lean Pipes For Workbench
| Name: | General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Aluminium Alloy Round Flexible Pipes Aluminium Lean Pipe For Workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
DY28-07A 1.2 General frame 6065-T5 aluminium lean pipes for workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |

