All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ factory workbench flexible pipe tube ] match 59 Products.
DY19-01A General Frame Aluminum Structural Pipe Aluminium Lean Pipes For Workbench
| Name: | General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Industrial Equipment Materials Lean Tube For ESD Workbench / Work Table
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
19mm Thin Aluminum Alloy Lean Pipe DY19-01A Karakuri Aluminium Lean Tube Kaizen Rack
| Name: | DY19-01A General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
6005T6 Profile Aluminium Alloy Tube / Anodized Aluminium Pipe 2.3mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
6063-T5 Aluminum Alloy Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Karakuri Kaizen Storage Rack
| Name: | Integrated Card Slot Wire Rod |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
DY28-07A 1.2 General frame 6065-T5 aluminium lean pipes for workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Industrial Aluminum Alloy Profile Wholesale Aluminum Small Aluminum Square Tube
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Sand Blasting 2040 Aluminum Extrusion V Slot Custom
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
4080 8080 4040 2040 V Slot Aluminum Profile Building Structures
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

