All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ factory workbench flexible pipe tube ] match 59 Products.
28mm Diameters Cold Rolled Lean Tube For Logistic Racking System
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
Multi - Function Lean Production Line Table Roller track workbench
| Application: | Workshop |
|---|---|
| Function: | Conveying Accessories |
| Material: | Lean Pipe, Roller Track, Joints,fan |
Iron Metal Right Angle Lean Tube Connector HJ-6 For Production Line System 2.3mm
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
HJ-4 Electrophoresis 180 Degree Joint Both Ends For Lean Tube Connection
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Plastic Coated Lean Stainless Steel Pipe Anti Corrossion 28mm
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
ANSI Chromed Lean Tube Connector Stamping Metal Joints
| Product Name: | Chromed Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Surface Treatment: | Chromeplate |
| Material: | Steel |
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Modular pipe system OD 28mm PE Coated OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 Mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 Mm |
Outer Type Aluminum Pipe Connector Multi Connector DYJ-A01
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Technics: | Casting, Forged |
Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tubes DY28-03A for High Load-bearing Workbench Shelf
| Name: | Strengthening Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |

