All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ chrome plating metal pipe joints ] match 50 Products.
Industrial Equipment Materials Lean Tube For ESD Workbench / Work Table
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Recycling Lean Tube Connector Black Color Glossy Surface Robust Design
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Fasten Style Lean Tube Connector Corrosion Resistance For Storage Shelves
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
High Precision Lean Tube Connector With Electrophoresis Surface Treatment
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
High Performance Lean Tube Connector With Electrophoretic Surface Treatment
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Precision Robust Design Lean Tube Connector HJ-11 For Linking Storage Shelves
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Anti Rust Black Lean Tube Connector Glossy Surface For Lean Production Line
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
2.3mm Thickness Lean Tube Connector With Electrophoresis Surface Treatment
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Hand Tool Push Cart Lean Pipe Assembly With Antistatic Pasting Panel
| Material: | Lean Pipe |
|---|---|
| Diameter Of Pipe: | 28mm |
| Thinckness Of Pipe: | 0.8mm-2.0mm |
Heavy Duty Industrial Handpush Tote Cart White Lean Pipe Trolley
| Certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Usage: | Workshop ,logistic |
| Diameter Of Pipe: | 28mm |

