All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ chrome plating metal pipe joints ] match 50 Products.
ANSI Chromed Lean Tube Connector Stamping Metal Joints
| Product Name: | Chromed Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Surface Treatment: | Chromeplate |
| Material: | Steel |
Glossy Surface Pipe Fitting Joints / Metal Pipe Joints With Electrophoresis Surface
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Thickness 2.3mm Metal Pipe Joints / Pipe Rack Joint For Office Desk System
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Robust Design Steel Pipe Joints / Pipe Rack Joint With Sturdy Construction
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 300g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
Electrophoresis Black Metal Pipe Connectors , Female Pipe Joint System
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Anti Static Metal Lean Tube Connector Cold Welded ISO9001 Certification
| Metal Pipe Joints: | Joints And Connectors Anti Static Anti Rust |
|---|---|
| Certification: | ISO9001 |
| Procession: | Cold Welded |
Anti Corrossion Lean Tube Connector Iron Metal Black Color Four Phase Style
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |

