All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ black lean pipe joint ] match 175 Products.
HJ-12 Black 28mm Lean Pipe Joint Connertor
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
HJ-2 Iron Metal Lean Pipe Joint For Rack System 28mm
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
2.3mm Thick SPHC Metal Black Electrophoresis Lean Pipe Joints Rust Proof
| Type: | Pipe Clamp |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint for Pipe Light Weight Shelving
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report: | Provided |
| Marketing Type: | New Product 2024 |
Good Quality Black Double Metal Joint for Lean Pipe Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Brand Name: | DIya |
H-3 Lean Pipe Connector 2.3mm SPHC Black Electrophoresis Lean Pipe Joint
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint in 2.3MM Thickness for Tube Warehouse Rack
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Warranty: | 1 Years |
| Connection: | Lock |
Versatile Lean Pipe Joint Systems for Flexible Material Management in Industrial Facilities
| Brand Name: | DY |
|---|---|
| Model Number: | HJ-1 |
| Installation Method: | Screw + Nut |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 300g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 90g |

