All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ black lean pipe joint ] match 174 Products.
Chrome Plating H-10 Lean Pipe Connector Joint
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
DIYA H-12 Lean Pipe Connector Joint With Chrome Plating
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
HJ-5 Black Electrophoresis 28mm Lean Pipe Connector
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Model Number: | HJ-5 |
| Brand Name: | DIYA |
Lean Pipe Connector H-7 Black Electrophoresis Joint
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
H-5 Lean Pipe Connector Black Electrophoresis Joint
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
Colorful PE Coated Lean Pipe / Lean Tubes
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry/Workbench/trolley/flow Rack |
HJ-5 Lean Pipe Fitting Transformation Logistics Elbow Shelf Lean Pipe Connector Metal Material Shelf Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Warranty: | 1 Year |
Manufacturer PE Lined Pipe Stainless Steel Seamless 28mm Lean Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Round Tube |
| Head Code: | Round |
DY-01 Endcap For 0.8-1.2mm Thickness Lean Pipe Tubes
| Material: | Plastic(PP) |
|---|---|
| Peoduct Name: | Endcap Of Lean Pipe |
| Application: | Industry |
HJ-5 Electroplate Right Angle Lean Tube Connector Four End For Rack Horizontal Connection
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |

